منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

سرعت خرید را لمس کنید
در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

کارینزو با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران فعال شده است، اما به زودی کارینزو شهرهای دیگر را هم پوشش می‌دهد.

تهران:
سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از 700 هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

کرج:
سفارش‌ها در شهر کرج نیز از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ارسال خواهد شد که بسته به زمان ثبت سفارش بین 24 الی 48 ساعت کاری تحویل داده خواهد شد.

سایر شهرستانها:
امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 3-5 روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

نکات مهم:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی کارینزو، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی ازسفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد.

دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از 700 هزار تومان و در شهر تهران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر 700 هزار تومان برای شهرتهران متغیر بوده و هنگام نهایی سازی سفارش قابل مشاهده است.

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست می باشد و ارسال کالا برای حجم بالای 30 کیلوگرم از طریق ماهکس، باربری و تیپاکس امکان پذیر است. ( به دلیل محدودیت ارسال توسط پست تا سقف 30 کیلوگرم امکان ارسال مرسوله ها بالای این حجم توسط پست امکان پذیر نمی باشد.)

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد، از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

سفارش‌هایی که از طریق پست، باربری، تیپاکس و … ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز، ماهکس، تیپاکس و … برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به این شرکت های حمل و نقل، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir/

 

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر 700 هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@carinzo.com به کارینزو اطلاع دهید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها، کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

توجه:

ارسال سفارشات از طریق پست تا سقف 30 کیلوگرم امکان پذیر است و تعرفه ارسال هنگام ثبت سفارش با توجه به اتصال کارینزو به سامانه پست به صورت دقیق محاسبه شده و هنگام ثبت سفارش قابل پرداخت می باشد.

ارسال سفارشات حجیم و سنگین (بالای 30 کیلوگرم) برای شهرستان ها از طریق باربری و تیپاکس انجام خواهد شد و هزینه ارسال نیز برعهده مشتریان خواهد بود.

ارسال سفارشات حجیم و سنگین (بالای 30 کیلوگرم)  برای شهر تهران نیز توسط کارینزو بدون دریافت هزینه و رایگان قابل ارسال خواهد بود.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.